• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EFP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EFP. Jeżeli chcesz otworzyć plik EFP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EFP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Exchange Server Form Message Template Format Microsoft

Co to jest plik EFP?

Szablon formularza używany przez program Microsoft Exchange Forms Designer (EFD), narzędzie do tworzenia aplikacji służące do tworzenia formularzy elektronicznych. Zawiera konspekt podstawowego formularza, do którego odwołuje się kreator Exchange Forms Designer Wizard.

Pliki EFP są przechowywane w katalogu EfdformsTemplate. Przykłady szablonów zainstalowanych w programie Exchange Forms Designer to: Pstn1wnd.Efp i Pstn2wnd.Efp (formularze pocztowe) Pstr1wnd.Efp i Pstr2wnd.Efp (formularze odpowiedzi na postać) Sndn1wnd.Efp i Sndn2wnd.Efp (wysyłaj formularze) Sndr1wnd.Efp i Sndr2wnd. Efp (Wyślij formularze odpowiedzi) Ukończone formularze wymiany mogą być rozpowszechniane wśród użytkowników programu Exchange, instalując je w bibliotece organizacji lub publikując je w folderze publicznym. Mogą też być zapisywane jako pliki .FDM wysyłane innym użytkownikom pocztą elektroniczną.

Jak otworzyć plik EFP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EFP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EFP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EFP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EFP

Inne problemy z plikiem EFP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EFP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EFP:

  • plik EFP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EFP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EFP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik