• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EFA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EFA. Jeżeli chcesz otworzyć plik EFA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EFA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ensoniq ASR Instrument Format N/A

Co to jest plik EFA?

Format audio używany przez Ensoniq Advanced Sampling Recorder (ASR), studio produkcji muzyki cyfrowej wydane przez Ensoniq na początku lat 90.

Jak otworzyć plik EFA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EFA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EFA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EFA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EFA

Inne problemy z plikiem EFA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EFA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EFA:

  • plik EFA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EFA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EFA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik