• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EEK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EEK. Jeżeli chcesz otworzyć plik EEK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EEK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Arachne Script Format Arachne

Co to jest plik EEK?

Plik używany przez Arachne, przeglądarkę internetową dla DOS teraz jest również obsługiwany dla Linuksa. Podobny do pliku .OOK, ale również określa argumenty linii komend sieciowych dla adresów IP, serwera nazw, bramy i netmask. Służy do uruchamiania narzędzi DOS TCP / IP.

Jak otworzyć plik EEK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EEK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EEK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EEK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EEK

Inne problemy z plikiem EEK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EEK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EEK:

  • plik EEK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EEK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EEK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik