• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EDRW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EDRW. Jeżeli chcesz otworzyć plik EDRW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EDRW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SolidWorks EDrawing Format Dassault Systemes

Co to jest plik EDRW?

projekt mechaniczny eDrawings CAD wyeksportowany przez oprogramowanie SolidWorks. Może reprezentować różne mechaniczne projekty, w tym narzędzia, osłony lub materiały budowlane. Zmniejsza rozmiar projektu o 95 procent. Zazwyczaj używany do wysyłania wiadomości e-mail do projektów.

eDrawings mogą być publikowane przez różne inne programy przy użyciu wtyczki SolidWorks eDrawings Publisher. Przykłady to AutoCAD, Inventor, Solid Edge, Pro / ENGINEER CATIA V5, Unigraphics / NX, CoCreate i Google SketchUp.

SolidWorks to kompleksowe narzędzie do projektowania, które integruje mechaniczne CAD, walidację projektu, zarządzanie danymi produktów i komunikację projektową. Jest dostępny w wersjach standardowych, profesjonalnych i Premium.

Jak otworzyć plik EDRW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EDRW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EDRW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EDRW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EDRW

Inne problemy z plikiem EDRW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EDRW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EDRW:

  • plik EDRW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EDRW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EDRW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku EDRW
EDRW do DWG