• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EDML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EDML. Jeżeli chcesz otworzyć plik EDML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EDML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Extension Data Markup Language (EDML) Document Format Adobe Systems

Co to jest plik EDML?

Plik używany przez program Adobe Dreamweaver, program służący do tworzenia stron internetowych i aplikacji sieciowych. Zawiera właściwości i instrukcje dotyczące wyświetlania i wypełniania danych. Często używane do tworzenia niestandardowych zachowań serwera.

Jak otworzyć plik EDML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EDML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EDML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EDML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EDML

Inne problemy z plikiem EDML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EDML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EDML:

  • plik EDML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EDML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EDML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik