• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EDM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EDM. Jeżeli chcesz otworzyć plik EDM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EDM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Extension Data Markup Language (EDML) Format Adobe Systems

Co to jest plik EDM?

Plik ustawień używany przez program Adobe Dreamweaver, program służący do tworzenia stron internetowych. Zawiera zdefiniowane przez użytkownika instrukcje dotyczące sposobu wyświetlania i wypełniania danych w aplikacji. Zazwyczaj używany do rozwijania niestandardowych zachowań serwera.

Pliki językowe znaczników rozszerzenia plików językowych częściej używają rozszerzenia .EDML.

Jak otworzyć plik EDM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EDM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EDM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EDM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EDM

Inne problemy z plikiem EDM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EDM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EDM:

  • plik EDM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EDM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EDM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik