• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EDF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EDF. Jeżeli chcesz otworzyć plik EDF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EDF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ESRF Data Format European Synchrotron Radiation Facility

Co to jest plik EDF?

Plik danych ESRF (EDF) używany jako kontener do przechowywania tekstu i danych binarnych. Zawiera informacje o nagłówku i powiązane dane binarne. Często stosowane w aplikacjach do badań naukowych do przechowywania zbiórków obrazów.

Jak otworzyć plik EDF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EDF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EDF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EDF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EDF

Inne problemy z plikiem EDF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EDF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EDF:

  • plik EDF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EDF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EDF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik