• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EDDX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EDDX. Jeżeli chcesz otworzyć plik EDDX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EDDX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Edraw Project EDrawSoft

Co to jest plik EDDX?

Plik EDDX to plik utworzony przez Edraw Max i Network Diagram Maker, profesjonalne aplikacje diagramów. Zawiera on schemat, który może zawierać tekst, kształty, strzałki, złącza lub obrazy. Pliki EDDX służą do tworzenia różnych typów diagramów, takich jak diagramy przepływów, mapy myśli, plany pięter, infografiki i wykresy organizacyjne.

Podczas tworzenia nowego diagramu i zapisywania go w programie Edraw Max program domyślnie zapisuje go w formacie EDDX. Można również zapisać je jako pliki .HTML, .PDF, .DOCX, .PPTX, .XLSX, .VSDX, .PNG, .JPG lub .GIF. Jeśli zdecydujesz się zapisać go jako plik EDDX, schemat zostanie zapisany w formacie XML. Aby utworzyć plik EDDX, plik & rarr. Nowość, dodaj swoje informacje i wybierz Plik i rarr. Zapisz lub Zapisz jako.

Podczas tworzenia nowego diagramu można rozpocząć od pustego rysunku lub rozpocząć od jednego z wielu szablonów dołączonych do programu Edraw Max. Niektóre kategorie szablonów obejmują Diagram Biznesowy, Inżynieria, Baza Danych, Projektant mody, Automatyka Przemysłowa, Oprogramowanie, Nauka i Zarządzanie Projektami.

Format EDDX został wprowadzony w 2013 r. Z wydaniem wersji 7.3 Edraw Max. Ma lepszy współczynnik kompresji, co prowadzi do mniejszego rozmiaru plików niż pliki .EXX.

Jak otworzyć plik EDDX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EDDX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EDDX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EDDX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EDDX

Inne problemy z plikiem EDDX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EDDX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EDDX:

  • plik EDDX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EDDX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EDDX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik