• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EDAT2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EDAT2. Jeżeli chcesz otworzyć plik EDAT2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EDAT2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
E-Prime 2 E-DataAid Data Format Psychology Software Tools

Co to jest plik EDAT2?

Plik utworzony przez E-DataAid w wersji 2, narzędzie do wprowadzania danych i śledzenia, które jest częścią pakietu aplikacji E-Prime. Zapisuje dane za pomocą wierszy i kolumn, takich jak arkusz kalkulacyjny. Służy do zapisywania danych uczestników. Mogą być eksportowane do formatów StatView, SPSS lub Microsoft Excel do analizy statystycznej.

Oprogramowanie E-Prime jest często używane w środowiskach akademickich i badawczych podczas eksperymentów z badaniami behawioralnymi, badaniami fMRI i badaniami o śledzeniu oka.

Wersja E-DataAid 1 tworzy pliki z rozszerzeniem .EDAT.

Jak otworzyć plik EDAT2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EDAT2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EDAT2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EDAT2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EDAT2

Inne problemy z plikiem EDAT2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EDAT2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EDAT2:

  • plik EDAT2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EDAT2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EDAT2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik