• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EDAT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EDAT. Jeżeli chcesz otworzyć plik EDAT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EDAT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Playstation Portable PSP Encrypted Data Format Psychology Software Tools

Co to jest plik EDAT?

Plik utworzony przez E-DataAid w wersji 1, narzędzie do manipulacji danymi dołączone do oprogramowania do badań psychologicznych E-Prime. Zapisuje dane w formacie wierszy i kolumn. Zapisuje dane wejściowe uczestnika podczas fazy zbierania danych. Mogą być eksportowane do statystyk StatView, SPSS, Microsoft Excel, IFSS i formatów skompresowanych.

Oprogramowanie E-Prime jest powszechnie stosowane w środowiskach badawczych do prowadzenia eksperymentów z badaniami behawioralnymi, badaniami fMRI i badaniami o śledzeniu oka.

Wersja E-DataAid 2 zapisuje pliki z rozszerzeniem .EDAT2.

Jak otworzyć plik EDAT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EDAT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EDAT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EDAT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EDAT

Inne problemy z plikiem EDAT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EDAT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EDAT:

  • plik EDAT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EDAT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EDAT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik