• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ECX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ECX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ECX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ECX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ECCO Pro Damaged Database Format NetManage

Co to jest plik ECX?

Plik bazy danych utworzony przy użyciu programu ECCO, programu do zarządzania informacjami osobistymi (PIM). Może zawierać uszkodzone dane, których ECCO nie może odczytać.

Jeśli ECCO zauważa, że ​​plik został uszkodzony, może go zapisać z rozszerzeniem ".Ecx", a nie zwykłym rozszerzeniem pliku .ECO. Mogą być generowane podczas procesu "Synchronizacja kopiowania".

Jak otworzyć plik ECX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ECX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ECX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ECX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ECX

Inne problemy z plikiem ECX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ECX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ECX:

  • plik ECX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ECX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ECX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik