• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ECL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ECL. Jeżeli chcesz otworzyć plik ECL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ECL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Management-Ware Mass Mailing News E-campaign List Format Management-Ware Solutions

Co to jest plik ECL?

Plik XML utworzony przez Management-Ware Mass Mailing News, aplikacja zbiorcza poczty elektronicznej. Zawiera listę kontaktów e-mail oraz stan każdego kontaktu. Można śledzić adresy e-mail, pełne imiona, tytuły, numery telefonów, datę dodania i inne informacje. Służy do zapisywania i ładowania list kontaktów, które są wysyłane przez aplikację podczas wysyłania masowych e-maili.

Management-Ware Mass Mailing News udostępnia także narzędzia do tworzenia list abonentów i zarządzania relacjami z klientami poprzez kampanie e-mail marketingowe. Oprogramowanie zawiera wizualny edytor umożliwiający tworzenie niestandardowych wiadomości, takich jak spersonalizowane biuletyny.

Jak otworzyć plik ECL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ECL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ECL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ECL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ECL

Inne problemy z plikiem ECL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ECL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ECL:

  • plik ECL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ECL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ECL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik