• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EC4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EC4. Jeżeli chcesz otworzyć plik EC4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EC4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EPSON Print CD Document Format EPSON

Co to jest plik EC4?

Grafika etykiet na dyskach utworzona przez drukarkę EPSON Print CD, program do projektowania etykiet CD i DVD służący do drukowania etykiet na płytach CD i DVD z obsługiwaną drukarką EPSON. Używa starszego formatu, który został zastąpiony formatem .PRINTCD2.

Jak otworzyć plik EC4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EC4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EC4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EC4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EC4

Inne problemy z plikiem EC4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EC4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EC4:

  • plik EC4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EC4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EC4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik