• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EC0

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EC0. Jeżeli chcesz otworzyć plik EC0, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EC0

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MetroCount Traffic Data Format MetroCount

Co to jest plik EC0?

Plik danych wykorzystywany przez MetroCount Traffic Executive, program, który generuje raporty o ruchu i klasyfikacji pojazdów w badaniach ruchu. Zawiera wykresy raportów, wykresy i właściwości, takie jak ustawienia filtra pojazdu, jednostki miary, kolory, kosze szybów, schematy klasyfikacji i ustawienia statystyczne.

EC0 surowe dane są tworzone przez jednostkę RCI (Metrocount Roadside Unit - RSU), która gromadzi dane znaczników czasu z impulsów powietrza, które są wyzwalane przez opony, które atakują czujniki osi drogowej.

Jak otworzyć plik EC0?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EC0 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EC0 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EC0 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EC0

Inne problemy z plikiem EC0

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EC0 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EC0:

  • plik EC0 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EC0 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EC0 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik