• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EBS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EBS. Jeżeli chcesz otworzyć plik EBS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EBS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
E-Prime E-Run Version 1 Script Format Psychology Software Tools

Co to jest plik EBS?

Skrypt wykonywany przez E-Run, aplikację dołączoną do E-Prime, pakietu aplikacji służącego do projektowania eksperymentów z zakresu psychologii. Zapisuje eksperyment wykonywalny, który został wygenerowany z pliku projektu (plik .ES). Zezwala na samodzielne uruchamianie eksperymentów w E-Run.

Pliki EBS są generowane w zastrzeżonym formacie binarnym i nie można ich przywrócić do oryginalnego pliku eksperymentalnego projektu. To pomaga projektantom chronić ich własność intelektualną podczas dystrybucji plików EBS.

Wersja E-Prime w wersji 2 wykorzystuje rozszerzenie .EBS2 dla skryptów E-Run, ale oprogramowanie nadal może uruchamiać skrypty EBS.

Jak otworzyć plik EBS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EBS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EBS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EBS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EBS

Inne problemy z plikiem EBS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EBS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EBS:

  • plik EBS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EBS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EBS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik