• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EBK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EBK. Jeżeli chcesz otworzyć plik EBK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EBK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EBook Pro E-book Format The Internet Marketing Center

Co to jest plik EBK?

Plik EBK to plik eBook utworzony przez eBook Pro, program służący do tworzenia e-booków i chroniących chronione prawami autorskimi informacje. Przechowuje skompresowaną i zaszyfrowaną wersję e-booka i może być odczytywana przy użyciu bezpłatnego programu eBook Viewer pod warunkiem dostarczenia odpowiednich poświadczeń użytkownika.

Publikacje muszą być w formacie HTML, zanim zostaną przekształcone w plik EBK w programie eBook Pro. W szczególności publikacja musi zawierać plik index.Html w głównym katalogu źródłowym.

Korzystając z eBook Pro, niezależni wydawcy i producenci mogą tworzyć własne e-książki. Mogą też sterować dystrybucją e-książek za pomocą programu eBook Pro Client Tools, który umożliwia sprzedawcom zarządzanie uprawnieniami dostępu użytkowników online.

Jak otworzyć plik EBK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EBK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EBK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EBK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EBK

Inne problemy z plikiem EBK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EBK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EBK:

  • plik EBK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EBK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EBK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik