• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EBD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EBD. Jeżeli chcesz otworzyć plik EBD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EBD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows EBD System Format Microsoft

Co to jest plik EBD?

Plik systemowy używany przez system operacyjny Windows. Nie ma być otwierany ręcznie, ale używany przez system Windows podczas uruchamiania systemu operacyjnego.

Przykładowy plik EBD to Windows.Ebd, który służy do przechowywania informacji o indeksowaniu dla wyszukiwań systemu Windows w systemach Windows 8 i Windows Server 2012. Inny przykładowy plik EBD to systemf.Ebd, czyli plik systemowy znajdujący się w katalogu C: WindowsSystem32.

EBD oznacza również Emergency Boot Disk. Jednak pliki korzystające z rozszerzenia pliku * .Ebd nie muszą być powiązane z procedurami uruchamiania awaryjnego.

Jak otworzyć plik EBD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EBD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EBD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EBD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EBD

Inne problemy z plikiem EBD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EBD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EBD:

  • plik EBD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EBD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EBD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik