• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EAR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EAR. Jeżeli chcesz otworzyć plik EAR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EAR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Java Enterprise Application Packaging Unit Oracle

Co to jest plik EAR?

Archiwum aplikacji używane przez Java EE (Enterprise Edition), platformę służącą do programowania oprogramowania po stronie serwera, np. Aplikacji sieciowych. Mogą zawierać pliki .JAR i .WAR, które razem składają się z pakietu aplikacji Java EE. Służy do uruchamiania aplikacji na serwerze z obsługą języka Java EE, takim jak serwer GlassFish lub Geronimo.

Pliki EAR są podobne do plików .JAR, ale są pakowane w formacie Java EE zamiast Java SE (Standard Edition). Zarówno pliki JAR, jak i EAR używają kompresji .ZIP.

Aplikacja Java EE jest opracowywana przy użyciu pakietu Java EE SDK, który można pobrać ze strony internetowej firmy Oracle. Java EE dodaje dodatkowe funkcje do programu Java SE do programowania serwera.

Jak otworzyć plik EAR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EAR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EAR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EAR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EAR

Inne problemy z plikiem EAR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EAR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EAR:

  • plik EAR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EAR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EAR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik