• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik EAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Exposure Format N/A

Co to jest plik EAP?

Plik ustawień używany przez program Adobe Photoshop, aplikacja do edycji obrazu. Zapewnia ekspozycję, korektę i korekty gamma używane do dokonywania korekt obrazu. Często używany do korekcji błędów w nadmiernej ekspozycji lub niedoświetleniu zdjęć cyfrowych.

Ustawienia ekspozycji można modyfikować przy użyciu okna Ekspozycja w programie Photoshop, który można otworzyć, wybierając opcję Image & rarr. Korekty & rarr. Ekspozycja .... Program Photoshop CS5 zawiera kilka wstępnie zainstalowanych plików EAP w katalogu / Presets / Exposure /: Minus 1.0 Minus 2.0 Plus 1.0 Plus 2.0

Jak otworzyć plik EAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EAP

Inne problemy z plikiem EAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EAP:

  • plik EAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik