• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku E57

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem E57. Jeżeli chcesz otworzyć plik E57, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku E57

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LIDAR Point Cloud Data Format ASTM E57 Committee on 3D Imaging Systems

Co to jest plik E57?

Plik obrazu 3D utworzony w formacie ASTM E57, który jest formatem służącym do przechowywania danych przechwyconych przez systemy obrazowania 3D. Zapisuje dane LIDAR (wykrywanie i odbijanie światła), które zostały przechwycone przez kamery z serii 3D. Umożliwia zapisywanie zdalnych danych sensytywnych w formacie neutralnym dla dostawcy.

Pliki E57 mogą być użyte do renderowania obrazów rzeczy rzeczywistych, takich jak budynki, jednostki atmosferyczne (eG, chmury) i powierzchnie geologiczne. Może to być przydatne w budownictwie, geodezji, inżynierii i badaniach.

Format E57 wykorzystuje kombinację danych binarnych i danych XML.

Jak otworzyć plik E57?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku E57 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi E57 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem E57 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik E57

Inne problemy z plikiem E57

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem E57 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami E57:

  • plik E57 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku E57 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik E57 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik