• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku E4A

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem E4A. Jeżeli chcesz otworzyć plik E4A, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku E4A

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Encrypt4all Archive Format Encrypt4all

Co to jest plik E4A?

Szyfrowane archiwum utworzone przy użyciu programu szyfrowania dokumentów Encrypt4all. Może zawierać jeden lub więcej plików i folderów. Zabezpieczone hasłem i można je otworzyć tylko w przypadku podania prawidłowego hasła.

Jak otworzyć plik E4A?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku E4A jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi E4A z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem E4A którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik E4A

Inne problemy z plikiem E4A

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem E4A nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami E4A:

  • plik E4A którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku E4A z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik E4A nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik