• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DZIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DZIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DZIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DZIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
The Witcher 2 Game Archive CD Projekt

Co to jest plik DZIP?

Plik używany przez Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, gra fabularna z osobą trzecią. Jest używany jako format kontenera dla zawartości gry i może przechowywać różne typy danych, w tym modele, tekstury, dźwięki i inne dane gry.

Pliki DZIP są również używane do przechowywania materiałów do pobrania (DLC) dla Wiedźmin 2.

Jak otworzyć plik DZIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DZIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DZIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DZIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DZIP

Inne problemy z plikiem DZIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DZIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DZIP:

  • plik DZIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DZIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DZIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik