• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DYLIB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DYLIB. Jeżeli chcesz otworzyć plik DYLIB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DYLIB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xcode Dynamic Library Format Apple

Co to jest plik DYLIB?

Biblioteka Macintosh zawierająca deklaracje i funkcje, do których odwołuje się aplikacja systemu Mac OS X. W razie potrzeby ładowany dynamicznie przez różne programy, co pozwala na efektywne wykorzystanie pamięci. Mogą być odwołane przez otwarte aplikacje lub Apple Xcode podczas tworzenia oprogramowania.

Mach-O jest skrótem od "Mach Object" i odnosi się do formatu plików używanych przez systemy oparte na jądrze Macha, na przykład NeXTSTEP i Mac OS X.

Jak otworzyć plik DYLIB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DYLIB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DYLIB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DYLIB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DYLIB

Inne problemy z plikiem DYLIB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DYLIB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DYLIB:

  • plik DYLIB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DYLIB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DYLIB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik