• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DWI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DWI. Jeżeli chcesz otworzyć plik DWI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DWI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dance With Intensity Format N/A

Co to jest plik DWI?

Plik danych o utworze Dance With Intensity (DWI), wersja PC Dance Dance Revolution (DDR). Zawiera dane o utworze, animacje tła i strzałki poruszające się z rytmem utworu. Wspierane przez StepMania i inne programy taneczne z komputera.

Taniec z Intensywnością i powiązane gry mają być grane przy użyciu tancerki jako kontrolera.

Jak otworzyć plik DWI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DWI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DWI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DWI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DWI

Inne problemy z plikiem DWI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DWI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DWI:

  • plik DWI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DWI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DWI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik