• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DW. Jeżeli chcesz otworzyć plik DW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DavidWhittaker Audio Format N/A

Co to jest plik DW?

Plik audio utworzony z myślą o dźwiękach złożonych przez Davida Whittakera dla gier w systemie operacyjnym Amigi. Używane w grach Commodore Amiga, ale mogą być odtwarzane przez określonych graczy.

DeliTracker został utworzony w 1992 roku i odtwarzany przez ten plik w systemie operacyjnym Amiga, który zakończył się w 2000 roku, ale został utworzony program DeliPlayer, który ma być emulowany w systemie operacyjnym Windows.

Jak otworzyć plik DW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DW

Inne problemy z plikiem DW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DW:

  • plik DW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik