• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DVX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DVX. Jeżeli chcesz otworzyć plik DVX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DVX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DivX Movie DivX

Co to jest plik DVX?

Film lub film wideo zakodowany przy użyciu DivX, wysokiej jakości kodera kompresji wideo. Może być odtwarzany za pomocą oprogramowania DivX lub innych odtwarzaczy wideo obsługujących kodek DivX.

DVX jest krótki dla standardowego rozszerzenia .DIVX.

Jak otworzyć plik DVX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DVX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DVX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DVX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DVX

Inne problemy z plikiem DVX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DVX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DVX:

  • plik DVX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DVX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DVX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik