• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DVR-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DVR-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik DVR-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DVR-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Digital Video Recording Format Microsoft

Co to jest plik DVR-MS?

Format wideo używany do przechowywania nagrań telewizyjnych. Wprowadzono w systemie Microsoft Windows XP Media Center Edition. Zezwala na funkcje rejestratora, takie jak przesunięcie czasowe, wstrzymywanie telewizji na żywo oraz jednoczesne nagrywanie i odtwarzanie. Wideo jest kodowane jako MPEG-2 i dźwięk jest kodowany jako MPEG-1 Layer II.

Pliki DVR-MS można odtwarzać w programie Windows Media Player w systemach z zainstalowanym systemem Windows XP z dodatkiem SP1 lub nowszym. Mogą też grać w programie Windows Media Center, który jest dołączony do wersji systemu Windows Vista Home Premium i Ultimate.

Jak otworzyć plik DVR-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DVR-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DVR-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DVR-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DVR-MS

Inne problemy z plikiem DVR-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DVR-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DVR-MS:

  • plik DVR-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DVR-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DVR-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DVR-MS
DVR-MS do M2TSDVR-MS do 3GPDVR-MS do 3GPPDVR-MS do AVIDVR-MS do DVRDVR-MS do F4VDVR-MS do M2TDVR-MS do MKVDVR-MS do MOVDVR-MS do MP4DVR-MS do MPEGDVR-MS do MPGDVR-MS do MTSDVR-MS do WEBMDVR-MS do WMV