• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DVG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DVG. Jeżeli chcesz otworzyć plik DVG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DVG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GraphicsWorks Vector Drawing Format Data Becker

Co to jest plik DVG?

Obraz Vector stworzony przez Graphic Works, starszy rysunek techniczny i program ilustrujący. Służy do przechowywania rysunków CAD, takich jak ilustracje mechaniczne i instrukcje montażu. Zapisany w zastrzeżonym formacie, który może zostać otwarty przez Graphic Works.

Jest też inny program o nazwie GraphicWorks opracowany przez firmę Utopia Digital Media. Program ten jest jednak inny niż program graficzny firmy Data Becker i nie może otwierać plików DVG.

Grafika Works została zaprzestana i nie jest już dostępna do pobrania.

Jak otworzyć plik DVG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DVG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DVG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DVG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DVG

Inne problemy z plikiem DVG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DVG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DVG:

  • plik DVG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DVG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DVG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik