• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DVF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DVF. Jeżeli chcesz otworzyć plik DVF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DVF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony DV Voice Format Sony

Co to jest plik DVF?

Format plików audio kompresji używany przez cyfrowe nagrywarki audio firmy Sony, takie jak ICD-BP100 i ICD-BP150. Zapisano w zastrzeżonym formacie audio rozpoznawanym przez oprogramowanie firmy Sony.

Pliki DVF można konwertować do standardowego formatu .WAV przy użyciu edytora Digital Voice Editor firmy Sony.

Jak otworzyć plik DVF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DVF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DVF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DVF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DVF

Inne problemy z plikiem DVF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DVF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DVF:

  • plik DVF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DVF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DVF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik