• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DVDR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DVDR. Jeżeli chcesz otworzyć plik DVDR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DVDR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DVD Master Image Format N/A

Co to jest plik DVDR?

Plik obrazu dysku używany przez DiskImageMounter, narzędzie dołączone do systemu Mac OS X. Zapisuje zawartość płyty DVD lub płyty CD wielokrotnego zapisu. Może też używać rozszerzenia pliku .CDR. Umożliwia zamontowanie wirtualnych dysków bez dysku fizycznego.

Jak otworzyć plik DVDR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DVDR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DVDR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DVDR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DVDR

Inne problemy z plikiem DVDR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DVDR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DVDR:

  • plik DVDR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DVDR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DVDR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik