• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DV4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DV4. Jeżeli chcesz otworzyć plik DV4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DV4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bosch Security Systems CCTV Video Format Bosch Security Systems

Co to jest plik DV4?

Nagrany plik wideo utworzony przez systemy telewizji przemysłowej Bosch Security Systems (CCTV). Przechowuje wideo w zastrzeżonym formacie. Służy do archiwizacji i przeglądania filmów nadzoru.

Pliki DV4 można odtwarzać tylko za pomocą odtwarzacza Archiwizera dostarczonego z zakupami telewizorów CCTV firmy Bosch Security Systems. Podczas przenoszenia plików wideo DV4 na zewnętrzne nośniki należy skopiować aplikację Archive Player do wideo, aby można było odtworzyć ją z zewnętrznego urządzenia.

Archiwum Wersja odtwarzacza 2 może eksportować przechwycone filmy wideo do plików .WMV i .MP4. Może nagrywać filmy na płyty CD i DVD. Eksport WMV zawiera wymagany plik ".Sig", a eksport MP4 zawiera wymagany plik indeksu ".Ind". Poprzednie archiwum Wersje odtwarzaczy mogą eksportować nagrane pliki wideo do plików .AVI. Aby je odtworzyć, musisz mieć zainstalowany kodeks Xvid.

Jak otworzyć plik DV4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DV4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DV4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DV4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DV4

Inne problemy z plikiem DV4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DV4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DV4:

  • plik DV4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DV4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DV4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik