• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DV2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DV2. Jeżeli chcesz otworzyć plik DV2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DV2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Divine Divinity 2 Game Format Larian Studios

Co to jest plik DV2?

Plik gry używany przez Divinity II: Ego Draconis, fantasy gra RPG. Może zawierać ustawienia synchronizacji tekstu, mowy i warg dla dialogu w grze. Mogą też przechowywać inne dane gry takie jak tekstury. Czasami modyfikowane przez graczy, aby zlokalizować grę w innym języku.

Pliki DV2 można wyodrębnić przy użyciu narzędzia o nazwie dv2_u.Exe. Po zmodyfikowaniu plików można je przepakować przy użyciu narzędzia o nazwie dv2_pak.Exe.

Wspólnym plikiem DV2 jest Dialogs.Dv2, który zawiera dialog gry zapisany w plikach ".Dialog" osadzonych. Ten plik i inne pliki DV2 znajdują się w katalogu DataWin32Packed instalacji Divinity II: Ego Draconis.

Jak otworzyć plik DV2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DV2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DV2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DV2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DV2

Inne problemy z plikiem DV2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DV2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DV2:

  • plik DV2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DV2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DV2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik