• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DV-AVI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DV-AVI. Jeżeli chcesz otworzyć plik DV-AVI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DV-AVI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft DV-AVI Video Format Microsoft

Co to jest plik DV-AVI?

Format pliku wideo utworzony przez firmę Microsoft w celu obsługi cyfrowego wideo w plikach .AVI. Przechowuje wideo DV z cyfrowej kamery w kontenerze plików AVI. Może to być jeden z dwóch typów: Typ-1 : plik AVI zawierający jeden strumień danych DV. Sklepy połączone lub "muxed", audio i DV w pojedynczym przeplatanym strumieniu. Typ-2 : pliki AVI zawierające strumienie audio DV i wideo. Oddziela dane przeplatane w oddzielne strumienie. Pliki DV-AVI można odtwarzać za pomocą kilku różnych programów odtwarzacza wideo.

Jak otworzyć plik DV-AVI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DV-AVI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DV-AVI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DV-AVI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DV-AVI

Inne problemy z plikiem DV-AVI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DV-AVI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DV-AVI:

  • plik DV-AVI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DV-AVI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DV-AVI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik