• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DUMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DUMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DUMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DUMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Google BreakPad Crash Log Format Google

Co to jest plik DUMP?

Dziennik awarii generowany przez program Google BreakPad, narzędzie do raportowania awarii używane przez Mozilla Firefox i inne programy. Może być zapisany przez program do lokalnego systemu plików użytkownika podczas awarii programu wraz z plikami .EXTRA.

Pliki DUMP można przesyłać do plików EXTRA programistom, aby można było określić przyczynę awarii.

Pliki DUMP generowane przez Mozillę Firefox są zapisywane w folderze Report user [Użytkownicy] AppDataRoamingMozillaFirefoxCrash.

Jak otworzyć plik DUMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DUMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DUMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DUMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DUMP

Inne problemy z plikiem DUMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DUMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DUMP:

  • plik DUMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DUMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DUMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik