• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DTP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DTP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DTP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DTP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Page Express Desktop Publishing Document Poster

Co to jest plik DTP?

Plik układu strony utworzony za pomocą oprogramowania Publish-iT desktop publishing (DTP). Może zawierać tekst, obrazy, specjalne formatowanie stron i wiele stron. Często wykorzystywane do tworzenia biuletynów, broszur lub innych typów drukowanych dokumentów.

Pliki DTP mogą być eksportowane przez Publish-iT jako dokumenty .PDF.

Jak otworzyć plik DTP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DTP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DTP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DTP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DTP

Inne problemy z plikiem DTP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DTP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DTP:

  • plik DTP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DTP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DTP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik