• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DT2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DT2. Jeżeli chcesz otworzyć plik DT2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DT2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Live Messenger Avatar Format Microsoft

Co to jest plik DT2?

Plik obrazu używany przez program Windows Live Messenger, program służący do prowadzenia rozmowy online. Zawiera obraz emotikony w formacie .GIF lub .PNG. Służy do wstawiania emotikonów do okien czatu internetowego. Można zmienić nazwę rozszerzenia ".Gif" lub ".Png" i otworzyć w przeglądarce zdjęć.

W systemie Windows XP pliki DT2 zazwyczaj są przechowywane w podkatalogu użytkowników: "Application DataMicrosoftMessenger [LiveID] ObjectStoreCustomEmoticons".

W systemie Windows Vista są one zazwyczaj przechowywane w podkatalogu użytkowników: "AppDataMicrosoftMessenger [LiveID] ObjectStoreCustomEmoticons".

Pliki DT2 są używane w połączeniu z plikami .ID2, aby umożliwić używanie emotikonów w programie Windows Live Messenger.

Windows Live Messenger przestał być realizowany w 2013 r. I przeniósł się do Skype.

Jak otworzyć plik DT2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DT2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DT2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DT2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DT2

Inne problemy z plikiem DT2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DT2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DT2:

  • plik DT2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DT2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DT2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik