• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DT0

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DT0. Jeżeli chcesz otworzyć plik DT0, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DT0

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DTED Digital Terrain Elevation Data Level 0 Format National Geospatial-Intelligence Agency

Co to jest plik DT0?

Cyfrowy plik danych o poziomie terenu (DTED) - plik poziomu 0 wykorzystywany przez programy GIS do badania danych wysokości terenu. Zawiera macierz punktów wysokościowych, które są równomiernie rozmieszczone. Wykorzystywane przez społeczności naukowe, techniczne i inne do zbadania nachylenia, wysokości i chropowatości powierzchni globalnych terenów.

DTED Level 1 .DT1 i Level 2 .DT2 zawierają także dane o pogodzie w coraz większej rozdzielczości. Pliki z poziomem 0 mają najmniejsze dane o rozdzielczości, z punktami siatki rozmieszczonymi w 30 sekundach łuku, czyli około kilometra.

Zestaw danych DTED Level 0 był tworzony przez koalicję krajów, w tym Belgię, Danię, Francję, Niemcy, Włochy, Holandię, Norwegię, Hiszpanię i Zjednoczone Królestwo. Zestaw danych jest swobodnie dostępny.

Jak otworzyć plik DT0?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DT0 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DT0 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DT0 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DT0

Inne problemy z plikiem DT0

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DT0 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DT0:

  • plik DT0 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DT0 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DT0 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik