• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DSY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DSY. Jeżeli chcesz otworzyć plik DSY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DSY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AJC Directory Synchronizer Project Format AJC

Co to jest plik DSY?

Plik projektu utworzony za pomocą AJC Directory Synchronizer, programu do synchronizacji folderów. Zawiera informacje o dwóch folderach, które mogą być synchronizowane automatycznie przez program. Często używane do przechowywania tych samych danych na komputerach stacjonarnych i laptopach lub do tworzenia kopii zapasowych.

Jak otworzyć plik DSY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DSY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DSY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DSY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DSY

Inne problemy z plikiem DSY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DSY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DSY:

  • plik DSY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DSY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DSY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik