• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DSV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DSV. Jeżeli chcesz otworzyć plik DSV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DSV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DeSmuME Saved Game Format DeSmuME

Co to jest plik DSV?

Zapisana gra stworzona przy użyciu DeSmuME, emulatora Nintendo DS. Zapisuje postępy gry w określonym punkcie gry, dzięki czemu może zostać wznowiona w późniejszym czasie. Zapisany przez emulatora, co oznacza, że ​​plik zapisu może zostać utworzony w dowolnym momencie, nie tylko w punktach zapisywania w każdej grze.

Zmiana rozszerzenia pliku z ".Dsv" na ".Sav" może umożliwić otwarcie pliku DSV przez inne emulatory Nintendo DS.

Jak otworzyć plik DSV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DSV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DSV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DSV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DSV

Inne problemy z plikiem DSV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DSV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DSV:

  • plik DSV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DSV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DSV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik