• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DSP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DSP. Jeżeli chcesz otworzyć plik DSP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DSP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Developer Studio Project Format Microsoft

Co to jest plik DSP?

Plik projektu utworzony przez program Visual C ++ 6, aplikacja do tworzenia oprogramowania. Zawiera ustawienia projektu i odniesienia do kodu źródłowego i plików zasobów. Służy do zapisywania programu Visual C ++.

Visual C ++ jest teraz dołączony do programu Microsoft Visual Studio.

Jak otworzyć plik DSP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DSP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DSP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DSP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DSP

Inne problemy z plikiem DSP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DSP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DSP:

  • plik DSP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DSP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DSP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik