• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DSGM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DSGM. Jeżeli chcesz otworzyć plik DSGM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DSGM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DS Game Maker Project Invisionsoft

Co to jest plik DSGM?

Plik projektu utworzony przy użyciu programu DS Game Maker (DSGM), programu służącego do tworzenia gier na konsolę Nintendo DS. Sklepy "Rooms" (środowiska, w których grana jest gra), Skrypty, Dźwięki, Obiekty i Sprites (gra images).

Skompilowane gry DS Game Maker można uruchamiać na konsoli Nintendo DS przy użyciu zestawu DS Homebrew Kit. Mogą być także uruchamiane przy użyciu emulatora Nintendo DS, takiego jak NO $ GBA.

Pliki DSGM zostały wprowadzone do wersji DS Game Maker 5. Poprzednie wersje oprogramowania używają plików .XDS do zapisywania projektów.

Jak otworzyć plik DSGM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DSGM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DSGM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DSGM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DSGM

Inne problemy z plikiem DSGM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DSGM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DSGM:

  • plik DSGM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DSGM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DSGM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik