• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DSG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DSG. Jeżeli chcesz otworzyć plik DSG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DSG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Control Studio Document Format New Wave Concepts

Co to jest plik DSG?

Plik utworzony przez Control Studio, program do symulacji i prototypów systemów elektronicznych. Składa elementy elektroniczne i połączenia na płótnie projektowym. Może również przechowywać tekst i obrazy w formie pisemnej. Służy do zapisywania i ładowania projektów, które mogą być symulowane w oprogramowaniu.

W oknie Galeria sterowania Studio znajdują się elementy elektroniczne dla wejść, procesów, wzmacniaczy, sterowników, wyjść i środków. Użytkownicy mogą wybierać składniki z tych kategorii i umieszczać je na płótnie projektowym.

Jak otworzyć plik DSG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DSG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DSG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DSG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DSG

Inne problemy z plikiem DSG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DSG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DSG:

  • plik DSG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DSG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DSG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik