• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DSE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DSE. Jeżeli chcesz otworzyć plik DSE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DSE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DAZ Studio Encrypted Script DAZ Productions

Co to jest plik DSE?

Skrypt używany przez DAZ Studio, aplikacja do modelowania znaków 3D. Zawiera instrukcje, które mają zastosowanie do niektórych modeli, tekstur, materiałów lub innych elementów. Zapisany w zaszyfrowanym formacie, który umożliwia twórcom skryptów ochronę własności intelektualnej w przypadku skryptów udostępnianych do zakupu.

Skrypty Studio DAZ, które używają formatu zwykłego tekstu, mają rozszerzenia .DSA lub .DS. Skrypty mogą również używać niezaszyfrowanego formatu binarnego i być zapisywane w plikach .DSB.

Jak otworzyć plik DSE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DSE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DSE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DSE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DSE

Inne problemy z plikiem DSE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DSE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DSE:

  • plik DSE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DSE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DSE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik