• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DSB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DSB. Jeżeli chcesz otworzyć plik DSB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DSB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Rayman 2 Play Format Wondershare

Co to jest plik DSB?

Plik projektu utworzony przez program do tworzenia pokazu slajdów DVD - program, który pozwala użytkownikom tworzyć pokazy slajdów z cyfrowych zdjęć i innych obrazów. Zapisuje odniesienia do obrazów i plików muzycznych importowanych do pokazu slajdów, jak również przejść, efektów i menu DVD.

Po zakończeniu dodawania zdjęć i muzyki można nagrać film na płytę DVD lub wyeksportować pokaz slajdów do kilku formatów wideo na różnych komputerach stacjonarnych i komórkowych. Formaty eksportu obejmują formaty .MP4, .AVI, .WMV, .3GP, .TS i .TRP.

Jak otworzyć plik DSB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DSB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DSB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DSB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DSB

Inne problemy z plikiem DSB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DSB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DSB:

  • plik DSB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DSB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DSB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DSB
DSB do JEF