• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DSA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DSA. Jeżeli chcesz otworzyć plik DSA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DSA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DAZ Studio 3+ Script DAZ Productions

Co to jest plik DSA?

Format skryptu wprowadzony w programie DAZ Studio w wersji 3, aplikacja do modelowania 3D. Zapisano w formacie zwykłego tekstu (ASCII) i zawiera instrukcje, które automatyzują zadania modelowania, takie jak stosowanie materiałów lub znaków morf. Może działać jak makro do uruchamiania wspólnych zadań lub może zawierać niestandardowy kod rozszerzający funkcjonalność oprogramowania.

DAZ Studio 1 i 2 używają rozszerzenia .DS dla skryptów.

Jak otworzyć plik DSA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DSA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DSA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DSA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DSA

Inne problemy z plikiem DSA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DSA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DSA:

  • plik DSA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DSA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DSA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik