• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DS2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DS2. Jeżeli chcesz otworzyć plik DS2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DS2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Olympus Digital Speech Standard Format Olympus

Co to jest plik DS2?

Plik audio utworzony w formacie Digital Speech Standard Pro (DS2), wysoce skompresowanego formatu audio opracowanego przez firmę Olympus w celu cyfrowego nagrywania głosu. Zwykle zawiera nagranie ludzkiej mowy zapisanej na karcie pamięci urządzenia nagrywającego. Służy do zapisywania osobistych i profesjonalnych notatek, często przez layvers, naukowców i lekarzy. Przydatne do wysyłania jako załączniki e-mail z powodu bardzo skompresowanego rozmiaru pliku.

Pliki DS2 można konwertować na standardowe pliki .WAV za pomocą programu DSS Player Pro, oprogramowania dołączonego do niektórych cyfrowych nagrywarek głosowych firmy Olympus. Pliki DS2 mogą być konwertowane za pomocą programu DSS File Converter z firmy Voelker Software.

Przykładowe urządzenia Olympus, które tworzą pliki DS2, obejmują DS-2400, DS-4000 i DS-5000.

Jak otworzyć plik DS2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DS2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DS2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DS2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DS2

Inne problemy z plikiem DS2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DS2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DS2:

  • plik DS2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DS2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DS2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik