• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DS. Jeżeli chcesz otworzyć plik DS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft SQL Server Data Source Format DAZ Productions

Co to jest plik DS?

Zwykły skrypt tekstowy używany przez firmę DAZ Studio, aplikacja do modelowania 3D. Zawiera instrukcje, które automatyzują funkcjonalność programu. Mogą działać jak makra dla wykonywania wspólnych zadań lub mogą zawierać niestandardowy kod rozszerzający funkcjonalność oprogramowania. Często używane do stosowania morf morfowych lub ustawień wzorców oraz do pracy z formatami plików importu i eksportu.

Pliki DS są używane przez DAZ Studio 1 i 2, ale nadal są kompatybilne z DAZ Studio 3. Rozszerzenie oryginalnego skryptu dla DAZ Studio 3 i późniejszych to .DSA.

Jak otworzyć plik DS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DS

Inne problemy z plikiem DS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DS:

  • plik DS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik