• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DRMZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DRMZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik DRMZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DRMZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Drumlin Secured PDF Format Drumlin Security

Co to jest plik DRMZ?

Plik PDF zapisany w bezpiecznym formacie zastrzeżonym, który można czytać na komputerach i urządzeniach mobilnych. Utworzone przez Drumlin PDF Publisher i używane przez Javelin PDF Reader. Przypisano unikalne kody autoryzacji w celu ochrony zasobów cyfrowych.

Drumlin Security rozwija zarówno czytnik PDF / wydawca Drumlina, jak i Javelin PDF Reader. Oprogramowanie Drumlina PDF Reader / Publisher przekształca pliki .PDF w zabezpieczone formaty DRMX lub DRMZ. Oprogramowanie Javelin PDF Reader umożliwia dowolne pliki PDF, takie jak raport, podręcznik lub książka, które mają być rozpowszechniane bezpiecznie dla każdego, na całym świecie.

Ten plik jest podobny do pliku .DRMX, jedyną różnicą jest to, że DRMZ jest zgodny z urządzeniami iPad i Android.

Jak otworzyć plik DRMZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DRMZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DRMZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DRMZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DRMZ

Inne problemy z plikiem DRMZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DRMZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DRMZ:

  • plik DRMZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DRMZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DRMZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik