• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DRMX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DRMX. Jeżeli chcesz otworzyć plik DRMX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DRMX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Drumlin Fully Secured PDF Document Format Drumlin Security

Co to jest plik DRMX?

Plik PDF zapisany w bezpiecznym formacie zastrzeżonym. Utworzone przez Drumlin PDF Publisher i mogą być czytane przez Javelin PDF Reader. Przypisano unikalny kod autoryzacji w celu ochrony jego zasobów cyfrowych.

Drumlin Security rozwija zarówno Drumlina PDF Reader / Wydawca, jak i Javelin PDF Reader. Oprogramowanie Drumlina PDF Reader / Publisher przekształca pliki .PDF w bezpieczne formaty DRMX lub DRMZ. Javelin PDF Reader umożliwia dowolne udostępnianie dowolnego pliku PDF, takiego jak książka, raport lub podręcznik dla każdego, na całym świecie.

Plik DRMX może zostać użyty do utworzenia pliku Javeline "Click and Go" .EXE za pomocą menu Plik & rarr. Publikuj & rarr. Utwórz opcję EXE.

Ten plik jest podobny do pliku .DRMZ, który jest bezpiecznym plikiem PDF, który może być czytany przez urządzenia mobilne.

Jak otworzyć plik DRMX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DRMX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DRMX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DRMX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DRMX

Inne problemy z plikiem DRMX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DRMX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DRMX:

  • plik DRMX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DRMX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DRMX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik