• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DRM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DRM. Jeżeli chcesz otworzyć plik DRM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DRM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cubase Drum Map Setup Format Steinberg

Co to jest plik DRM?

Zawiera ustawienia mapy bębna dla konkretnej klawiatury MIDI. Mapuje różne dźwięki bębna na różne klawisze na klawiaturze. Służy do odtwarzania bębna programowego Cubase z Yamaha, Roland, Korg i innych klawiatur.

Jak otworzyć plik DRM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DRM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DRM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DRM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DRM

Inne problemy z plikiem DRM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DRM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DRM:

  • plik DRM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DRM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DRM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik